2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED
Interne Kennung: 2814.35.2026.AC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
Interne Kennung: 2814.35.2026.AC Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Beschreibung: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Interne Kennung: 2814.35.2026.AC Cz. 2