545544-2025 - Wettbewerb
Belgien – Zählinstrumente – Verhuur, plaatsing en jaarlijkse opname van de meterstanden voor energie en water
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerhuur, plaatsing en jaarlijkse opname van de meterstanden voor energie en water
BeschreibungRaamovereenkomst voor de levering, verhuur, plaatsing en jaarlijkse opname van de meterstanden voor energie en water
Interne Kennung11907-SMB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 38421100 Wasserzähler
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRaamovereenkomst voor de levering, verhuur, plaatsing en jaarlijkse opname van de meterstanden voor energie en water.
Interne Kennung1