545548-2025 - Ergebnis
Polen – Feldmützen – Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę czapek służbowych zimowych na okres 36 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę czapek służbowych zimowych na okres 36 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest produkcja i dostawa czapek służbowych zimowych wykonanych zgodnie ze Specyfikacją techniczną ST-88/CKT/2021, edycja czerwiec 2021 r. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung74/Ckt/25/AL/JP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę czapek służbowych zimowych na okres 36 miesięcy.