See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO onderhoud, herstellen en vervangen van brandpreventiemiddelen
Beschreibung: Het onderhoudscontract omvat het periodiek nazicht, keuring, vervangen en het herstellen van al de brandpreventiemiddelen in verschillende gebouwen binnen het patrimonium van Woonhaven Antwerpen. de opdracht word onderverdeeld in verschillende percelen Perceel 1 : Blus- en evacuatiemiddelen Perceel 2 : Branddeuren, ladders Perceel 3 : Brandmeldinstallaties en andere preventiemiddelen Perceel 4 : RWA en rook-en brandschermen Perceel 5 : Evacuatieplannen
Interne Kennung: PPP0KO-456/6230/WHA/2026/072
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: blus- en evacuatiemiddelen
Beschreibung: Perceel 1 “blus- en evacuatiemiddelen” omvat onder meer volgende brandpreventiemiddelen: 1) Brandblussers 2) Noodverlichting 3) Haspels en haspelkasten 4) Hydranten 5) Natte / droge brandleidingen 6) Pictogrammen
Interne Kennung: WHA/2023/MTR/BRANDPREV/MIDDELLEN_1
Los: LOT-0002
Titel: branddeuren, ladders
Beschreibung: Perceel 2 “branddeuren, ladders en ankerpunten” omvat onder meer volgende brandpreventiemiddelen: 1) Branddeuren 2) Brandladders
Interne Kennung: WHA/2023/MTR/BRANDPREV/MIDDELLEN_2
Los: LOT-0003
Titel: brandmeldinstallaties en andere preventiemiddelen
Beschreibung: Perceel 3 “brandmeldinstallaties en andere preventiemiddelen” omvat onder meer volgende brandpreventiemiddelen: 1) Rookkoepel/rookluiken/brandraam 2) CO- en gasdetectie-installaties 3) Branddetectie-installaties Het onderhoudscontract omvat ook het ontstoren van het volledige geheel van een branddetectiesysteem.
Interne Kennung: WHA/2023/MTR/BRANDPREV/MIDDELLEN_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (RWA en rook- en brandschermen)
Beschreibung: Perceel 4 (RWA en rook- en brandschermen)
Interne Kennung: WHA/2025/072_4
Los: LOT-0005
Titel: Evacuatieplannen
Beschreibung: Evacuatieplannen
Interne Kennung: WHA/2026/072_5