545562-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – ZAKUP SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO W ŚREMIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO W ŚREMIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: zakup sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Śremie, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz asortymentowo – ilościowy (3 pakiety)
Interne KennungZOL-DA.372.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1 – zestaw łóżkowy 1
Beschreibung1) łóżko szpitalne elektryczne z oprzyrządowaniem – 157 sztuk, 2) materac piankowy – 157 sztuk, 3) materac zmiennociśnieniowy wraz z pompą – 40 sztuk, 4) szafka przyłóżkowa bez blatu bocznego – 157 sztuk, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungpakiet 1/ część 1
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 2 – zestaw łóżkowy 2
Beschreibung1) łóżko szpitalne elektryczne z oprzyrządowaniem – 6 sztuk., 2) materac zmiennociśnieniowy wraz z pompą – 6 sztuk, 3) szafka przyłóżkowa bez blatu bocznego – 6 sztuk, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungpakiet 2/ część 2
LosLOT-0003
TitelPakiet Nr 3 - wyposażenie medyczne
Beschreibung1) kardiomonitor przenośny wyposażony w stojak jezdny w zestawie z koszykiem i elektrodami – 4 sztuki, 2) iluminator naczyniowy na statywie – 4 sztuki, 3) podnośnik podłogowy– 2 sztuki, 4) podnośnik/pionizator z wbudowanym napędem – 4 sztuki, 5) podnośnik/pionizator podłogowy manualny – 1 sztuka, 6) wózek prysznicowy – 2 sztuki, 7) wanna medyczna w zestawie: wózek transportowy, kompatybilny podnośnik, montaż i szkolenie – 1 sztuka, 8) wózek inwalidzki z siedziskiem i zabezpieczeniem pleców – 12 sztuk, 9) krzesło prysznicowe z elektryczną regulacją pozycji – 4 sztuki, 10) wielofunkcyjne krzesło higieniczne – 4 sztuki 11) kabina UGUL z osprzętem – 1 sztuka, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungpakiet 3/ część 3