545580-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Gleisen – Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej linii nr 302 odcinek STRZEGOM - MARCISZÓW od km 41,595 do km 46,445 jako linia zrewitalizowana, na której nie jest prowadzony ruch pociągów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej linii nr 302 odcinek STRZEGOM - MARCISZÓW od km 41,595 do km 46,445 jako linia zrewitalizowana, na której nie jest prowadzony ruch pociągów
BeschreibungBieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej linii nr 302 odcinek STRZEGOM - MARCISZÓW od km 41,595 do km 46,445 jako linia zrewitalizowana, na której nie jest prowadzony ruch pociągów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne KennungNI.2720.82.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
LosLOT-0001