2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba mateřské a základní školy, Praha 5 II.
Beschreibung: Jedná se o přístavbu v rámci stávajícího areálu školy Německá škola v Praze – Deutsche Schule Prag (DSP). Přístavba bude sloužit pro rozšíření kapacity mateřské a základní školy a bude provozně propojena se stávající budovou. Navrhovaný objekt je situován v rámci stávajícího areálu a využívá jeho napojení na dopravní i technickou infrastrukturu, která je i pro rozšířenou kapacitu areálu dostatečná. Charakter ani stav lokality se proto přístavbou nezmění. Přístavba o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží je navržena ve stopě stávajícího objektu mateřské školy. Půdorysná stopa je na západní a jižní straně rozšířena tak, aby vnitřní program splnil požadované kapacity na nové využití školního programu. Budova hmotově doplňuje stávající objekty, na které se napojuje lehkým krčkem. Výškové řešení odpovídá stávajícím pavilonům školy.
Interne Kennung: Přístavba mateřské a základní školy, Praha 5 II.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o přístavbu v rámci stávajícího areálu školy Německá škola v Praze – Deutsche Schule Prag (DSP). Přístavba bude sloužit pro rozšíření kapacity mateřské a základní školy a bude provozně propojena se stávající budovou. Navrhovaný objekt je situován v rámci stávajícího areálu a využívá jeho napojení na dopravní i technickou infrastrukturu, která je i pro rozšířenou kapacitu areálu dostatečná. Charakter ani stav lokality se proto přístavbou nezmění. Přístavba o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží je navržena ve stopě stávajícího objektu mateřské školy. Půdorysná stopa je na západní a jižní straně rozšířena tak, aby vnitřní program splnil požadované kapacity na nové využití školního programu. Budova hmotově doplňuje stávající objekty, na které se napojuje lehkým krčkem. Výškové řešení odpovídá stávajícím pavilonům školy. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.