See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pozostałego sprzętu kwaterunkowego z podziałem na III części – postępowanie nr 70/D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozostałego sprzętu kwaterunkowego, z podziałem na III części: • Część I – dostawa mebli biurowych, • Część II – dostawa sprzętu koszarowego, • Część III – dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych, 2. Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. 3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: • Część I: Elbląg, Olsztyn, Giżycko, Węgorzewo, Gołdap, Białystok, • Część II: Elbląg, Braniewo, Bartoszyce, Morąg, Wilkowo, Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Lipowiec, Giżycko, Gołdap, Węgorzewo, Orzysz, Białystok, Suwałki, Bemowo Piskie, • Część III: Olsztyn, Elbląg, Giżycko, Gołdap, Węgorzewo, Orzysz, Białystok. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 5. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: do dnia 30.11.2023 r.
Interne Kennung: 70/D
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pozostałego sprzętu kwaterunkowego w części I - mebli biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części I jest dostawa mebli biurowych: 1) biurko, w ilości 170 szt.; 2) stolik pod komputer, w ilości 105 szt.; 3) szafka pod drukarkę, w ilości 60 szt.; 4) regał drewniany, w ilości 110 szt.; 5) wieszak wielokołkowy ścienny, w ilości 30 szt.; 6) szafa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 170 szt.; 2. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Elbląg, Olsztyn, Giżycko, Węgorzewo, Gołdap, Białystok. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: do dnia 30.11.2023 r.