2. Verfahren
Verfahren
Titel: „USŁUGA PRANIA BIELIZNY POŚCIELOWEJ I ODZIEŻY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ODZIEŻY I WDROŻENIEM SYSTEMU ZARZĄDZANIA ODZIEŻĄ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „USŁUGA PRANIA BIELIZNY POŚCIELOWEJ I ODZIEŻY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ODZIEŻY I WDROŻENIEM SYSTEMU ZARZĄDZANIA ODZIEŻĄ”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, w szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: ZP/74/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 33199000 Medizinische Kleidung, 39291000 Wäschereibedarf, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA PRANIA BIELIZNY POŚCIELOWEJ I ODZIEŻY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ODZIEŻY I WDROŻENIEM SYSTEMU ZARZĄDZANIA ODZIEŻĄ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest USŁUGA PRANIA BIELIZNY POŚCIELOWEJ I ODZIEŻY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ODZIEŻY I WDROŻENIEM SYSTEMU ZARZĄDZANIA ODZIEŻĄ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, w szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: USŁUGA PRANIA BIELIZNY POŚCIELOWEJ I ODZIEŻY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ODZIEŻY I WDROŻENIEM SYSTEMU ZARZĄDZANIA ODZIEŻĄ