545659-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego, w podziale na części: Część nr 1 – Zakup i dostawa zestawów komputerowych dla Biura Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego – 8 szt., Część nr 2 – Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt., Część nr 3 – Zakup i dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 3 kpl., Część nr 4 – Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt., Część nr 5 – Zakup i dostawa tabletu wraz z akcesoriami – 1 szt. oraz komputera przenośnego – 1 szt. na potrzeby Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Opolskiego. Opis przedmiotu zamówienia: 1. w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ, 2. w odniesieniu do części nr 2 stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ, 3. w odniesieniu do części nr 3 stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ, 4. w odniesieniu do części nr 4 stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ, 5. w odniesieniu do części nr 5 stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne KennungD/67/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: 1.1. na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy (z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy), 1.2. na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 ze zm.), zwanej dalej ustawą o szczególnych rozwiązaniach. Zamawiający wskazuje, że w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w pkt 1.2. Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”. 1.3. tj. nie są podmiotami, o których mowa w art.5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1); lub nie będą wykonywać przedmiotu zamówienia z udziałem podmiotów, o których mowa w art. 5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 2. Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 109 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu w terminie składania ofert następujące dokumenty: 6.1. Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ). 6.2. Wypełniony opis przedmiotu zamówienia / umowy (zgodnie ze wzorem – załącznik nr 1.1-1.5 do SWZ – odpowiednio do części) lub inne dokumenty lub oświadczenia Wykonawcy opisujące wszystkie oferowane parametry odpowiednio do parametrów określonych w opisie przedmiotu zamówienia. UWAGA! Zamawiający informuje, że niezłożenie wraz z ofertą wypełnionego i podpisanego opisu przedmiotu zamówienia / umowy lub innego dokumentu skutkować będzie odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia, z zastrzeżeniem Rozdziału II pkt. 15.3. SWZ. Zamawiający informuje, że składany opis przedmiotu zamówienia / umowy lub inny dokument lub oświadczenie Wykonawcy nie stanowi dokumentu składanego w celu potwierdzenia spełniania warunków, o których mowa w art. 112 ust. 1 ustawy oraz nie jest przedmiotowym środkiem dowodowym, tzn. nie podlega on uzupełnieniu. Wykonawca w ofercie zobowiązany jest wskazać nazwę producenta, nazwę produktu / model / typ lub inne konieczne oznaczenia (jeżeli dotyczą) stosowane w odniesieniu do oferowanego produktu jednoznaczne je określające, wraz ze szczegółowymi parametrami zaoferowanego produktu (odnoszących się do wymagań Zamawiającego) – W KOLUMNIE OFERTA WYKONAWCY. Jeżeli w Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający podaje wartości minimalne, maksymalne lub zakres, Wykonawca zobowiązany jest OPISAĆ oferowany przedmiot zamówienia w taki sposób, aby nie było dla stron postępowania wątpliwości, jaki przedmiot zamówienia oferuje Wykonawca. 6.3. Oświadczenie wykonawcy składane w związku z art. 5k, który został wprowadzony art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ. 6.4. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego [KRS], Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej [CEiDG] lub innego właściwego rejestru – celem potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 6.5. Pełnomocnictwo* dla osoby/osób podpisującej ofertę i oświadczenia (w sytuacji, gdy ofertę podpisuje osoba, której prawo do reprezentowania Wykonawcy nie wynika z dokumentów załączonych do oferty lub ogólnodostępnych dokumentów rejestrowych). * Pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii. W sytuacji, w której Wykonawcą są podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia dostarczają – jeżeli dotyczy: 6.6. Oświadczenie wykonawcy składane w związku z art. 5k, który został wprowadzony art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ. Oświadczenie o którym mowa w pkt. 6.6 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 6.7. Pełnomocnictwo** dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy – w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia (np. spółki cywilne, konsorcja), wykonawcy zobowiązani są ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pkt. 6.4 stosuje się. ** Pełnomocnictwo należy złożyć w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Zakup i dostawa zestawów komputerowych dla Biura Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego – 8 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest: Zakup i dostawa zestawów komputerowych dla Biura Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego – 8 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby wszystkie sztuki sprzętu występującego w ramach tej samej pozycji asortymentowej w danej części były tego samego producenta, modelu, typu i konfiguracji, chyba że OPZ stanowi inaczej. 7. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawianego, nierefabrykowanego, niepowystawowego, wcześniej nieużywanego, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest: Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby wszystkie sztuki sprzętu występującego w ramach tej samej pozycji asortymentowej w danej części były tego samego producenta, modelu, typu i konfiguracji, chyba że OPZ stanowi inaczej. 7. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawianego, nierefabrykowanego, niepowystawowego, wcześniej nieużywanego, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Zakup i dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 3 kpl.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest: Zakup i dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla Centrum Inwestycyjnego Uniwersytetu Opolskiego – 3 kpl. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby wszystkie sztuki sprzętu występującego w ramach tej samej pozycji asortymentowej w danej części były tego samego producenta, modelu, typu i konfiguracji, chyba że OPZ stanowi inaczej. 7. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawianego, nierefabrykowanego, niepowystawowego, wcześniej nieużywanego, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 – Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest: Zakup i dostawa tabletu wraz z zasilaczem na potrzeby Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby wszystkie sztuki sprzętu występującego w ramach tej samej pozycji asortymentowej w danej części były tego samego producenta, modelu, typu i konfiguracji, chyba że OPZ stanowi inaczej. 7. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawianego, nierefabrykowanego, niepowystawowego, wcześniej nieużywanego, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 – Zakup i dostawa tabletu wraz z akcesoriami – 1 szt. oraz komputera przenośnego – 1 szt. na potrzeby Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Opolskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w części nr 5 jest: Zakup i dostawa tabletu wraz z akcesoriami – 1 szt. oraz komputera przenośnego – 1 szt. na potrzeby Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Opolskiego. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 4. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, w terminie określonym w pkt. 4 SWZ. Jeżeli dla dostarczonego przedmiotu zamówienia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, elementów i sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 5. Wykonawca musi zaoferować realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający wymaga, aby wszystkie sztuki sprzętu występującego w ramach tej samej pozycji asortymentowej w danej części były tego samego producenta, modelu, typu i konfiguracji, chyba że OPZ stanowi inaczej. 7. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawianego, nierefabrykowanego, niepowystawowego, wcześniej nieużywanego, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer