See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vertimo paslaugų Lietuvos Respublikos teismams pirkimas
Beschreibung: Perkamos vertimo paslaugos Lietuvos Respublikos teismams
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79500000 Bürohilfsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Paslaugos Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Paslaugos Panevėžio apygardos teismui
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Paslaugos Vilniaus miesto apylinkės teismui
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Paslaugos Regionų administraciniam teismui
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Paslaugos Kauno apylinkės teismui
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Paslaugos Marijampolės apylinkės teismui
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Paslaugos Panevėžio apylinkės teismui
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Paslaugos Utenos apylinkės teismui
Interne Kennung: 8