See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do budynków Biura Rzecznika Praw Obywatelskich zlokalizowanych przy al. Solidarności 77 i ul. Długiej 23/25 w Warszawie. nr sprawy BDG-WZP.261.1.1.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (Dz. U. z 2019 r. poz. 755, 730, 1435, 1495, 1517, 1520, 1524, 1556 i 2166 oraz z 2020 r. poz. 284) do budynków Biura Rzecznika Praw Obywatelskich zlokalizowanych w Warszawie przy Al. Solidarności 77 i ul. Długiej 23/25.
Interne Kennung: BDG-WZP.261.1.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do budynków Biura Rzecznika Praw Obywatelskich zlokalizowanych przy al. Solidarności 77 i ul. Długiej 23/25 w Warszawie