545675-2025 - Wettbewerb
Polen – Kalkhydrat – Dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. do Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. do Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. do Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Interne KennungOZ/260/KD/D/05/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24213000 Kalkhydrat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24213000 Kalkhydrat
5. Los
LosLOT-0001