545692-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa sprzętu komputerowego wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu (BACKUP, EMAIL)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu (BACKUP, EMAIL)
Beschreibung1. Zamawiający oczekuje dostawy następującego sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego montażem, konfiguracją, szkoleniem personelu Zamawiającego i usługą wsparcia po wdrożeniu:: 1) Systemu kopii zapasowych wraz z wdrożeniem: a) Warstwa programowa: ━ oprogramowanie do wykonywania i zarządzania kopiami zapasowymi (1 kpl.), ━ serwer plików użytkowników (1 kpl.); b) Warstwa sprzętowa: ━ serwer dla managera kopii (1 kpl.), ━ macierz do składania danych (1 kpl.), ━ zasilacz UPS (1 kpl.), ━ szafa RACK (1 kpl.); 2) Systemu poczty elektronicznej wraz z wdrożeniem: a) Warstwa programowa: ━ serwer skrzynek e-mail (1 kpl.), ━ oprogramowanie do filtrowania poczty pod kątem Spam, phishing, złośliwych załączników i URL, Ransomware, Zero-day-Threads, DLP (1 kpl.); b) Warstwa sprzętowa: ━ serwer dla oprogramowania do filtrowania poczty oraz serwera skrzynek e-mail (1 kpl.) ━ macierz produkcyjna (1 kpl.) 2. Do każdego dostarczanego rozwiązania Zamawiający oczekuje usługi szkolenia od Wykonawcy. Szkolenie ma mieć formę stacjonarną. Szkoleniu podlega personel Zamawiającego w ilości 4 osób. 3. Do każdego dostarczanego rozwiązania Zamawiający oczekuje usługi wsparcia technicznego od Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ szczególnie załącznik nr 1 „Opis wdrożenia”. 5. Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 48825000 Webserver, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48222000 Webserversoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRZP.271.24.2024