See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP/PN/43/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Vorherige Bekanntmachung: 33605-2026
Interne Kennung: RZP/PN/43/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1 - Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Odczynniki kompatybilne z aparatem IMMUNOHOSTOSTAINER LEICA BOND MAX z systemem Automatycznej Hybrydyzacji, którym dysponuje Zamawiający (ADZ/10)
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2 - Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Odczynniki diagnostyczne I (ADZ/10)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II (ADZ/10)
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 4 - Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Odczynniki do mikrometody kolumnowej żelowej DiaMed (ADZ/10)
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 5 - Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
Beschreibung: Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Testy i odczynniki do diagnostyki (ADZ/10)
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 6 - Przeciwciała I (ADZ/10)
Beschreibung: Przeciwciała I (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Przeciwciała I (ADZ/10)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 7 - Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Odczynniki diagnostyczne III (ADZ/10)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 8 - Przeciwciała II (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Przeciwciała II (ADZ/10)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 9 - Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Odczynniki do chromatografii i hodowli komórkowych (ADZ/10)
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 10 - Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Odczynniki do hodowli komórkowych (ADZ/10)
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 11 - Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Odczynniki chemiczne i laboratoryjne (ADZ/10)
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 12 - Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Odczynniki diagnostyczne IV (ADZ/10)
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 21 - Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
Beschreibung: Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - Odczynniki do serologii i immunologii (ADZ/25)
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 31 - Odczynniki chemiczne (ADZ/22)
Beschreibung: Odczynniki chemiczne (ADZ/22)
Interne Kennung: Pakiet nr 31 - Odczynniki chemiczne (ADZ/22)
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 32 - Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22)
Beschreibung: Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22)
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - Testy do badań metodą ELISA (ADZ/22)
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 33 - Przeciwciała (ADZ/22)
Beschreibung: Przeciwciała (ADZ/22)
Interne Kennung: Pakiet nr 33 - Przeciwciała (ADZ/22)