See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het reinigen en wisselen van matten en dameshygiënecontainers voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp het voorzien, schoonmaken en wisselen van vloermatten en dameshygiënecontainers voor het Ziekenhuis Oost-Limburg. Toelichting van de opdracht: De diensten kaderen in de operationele werking en taakuitvoering van de Hoteldiensten van het ziekenhuis Oost-Limburg. De opdrachtnemer staat in voor het leveren van alle benodigde materialen, het inzetten van voldoende en gekwalificeerd personeel, het veilig en ordentelijk uitvoeren van de diensten, en het naleven van alle toepasselijke veiligheidsvoorschriften. In de loop van deze raamovereenkomst zal het Ziekenhuis Oost-Limburg op de campus Sint-Jan gebouwuitbreidingen doen volgens het Masterplan 2030. Deze nieuwe gebouwen en de nodige matten en dameshygiënecontainers zullen aansluiten in dit contract met dezelfde einddatum afhankelijk van de gunningsdatum en sluitingsbrief. Het is een opdracht voor diensten zoals bedoeld in art. 2, 21° van de Wet Overheidsopdrachten. Er zal worden gewerkt met één basisofferte en een variante offerte per perceel. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Vloermatten Perceel 2: Dameshygiënecontainers
Interne Kennung: PPP0R9-288/6230/2025-288
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vloermatten
Beschreibung: Vloermatten
Interne Kennung: 2025-288_1
Los: LOT-0002
Titel: Dameshygiënecontainers
Beschreibung: Dameshygiënecontainers
Interne Kennung: 2025-288_2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0R9-288/6230/2025-288
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vloermatten
Description: Vloermatten
Internal identifier: 2025-288_1
Lot: LOT-0002
Title: Dameshygiënecontainers
Description: Dameshygiënecontainers
Internal identifier: 2025-288_2
Interne identificatiecode: PPP0R9-288/6230/2025-288
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Vloermatten
Interne identificatiecode: 2025-288_1
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Dameshygiënecontainers
Interne identificatiecode: 2025-288_2