See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa biletów miesięcznych wraz z organizacją dowozu dzieci do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Gminy Trzebnica w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa biletów miesięcznych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Trzebnica, na organizowane przez Wykonawcę przewozy szkolne w roku szkolnym 2025/2026. 2.Szacunkowa ilość biletów miesięcznych, których dostawa stanowi przedmiot zamówienia wynosi 775/m-c, t.j. 7750 w całym okresie zamówienia. Zamawiający informuje, że wielkość ta została opracowana na podstawie prognoz, oraz służy ona wyłącznie do porównania ofert, a rzeczywista ilość biletów będzie wielokrotnie ulegać zmianie w trakcie realizacji zamówienia, na co Wykonawca składając ofertę w niniejszym postępowaniu wyraża zgodę. Zmiana ilości biletów nie może być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Ponadto zmiana ilości biletów nie będzie stanowić istotnych zmian umowy. Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia jako 70% szacunkowej ilości biletów.
Vorherige Bekanntmachung: 412401-2025
Interne Kennung: ZAPO.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34980000 Fahrscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001