2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup drobnego wyposażenia i materiałów na prowadzenie zajęć w szkołach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup drobnego wyposażenia i materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć w szkołach Przedmiot zamówienia podzielony zostanie na 8 części: 1) część 1: materiały techniczne i konstrukcyjne 2) część 2: materiały elektrotechniczne elektroniczne 3) część 3: narzędzia drobne i sprzęt warsztatowy 4) część 4: sprzęt pomiarowy 5) część 5: sprzęt laboratoryjny 6) część 6: drobny sprzet jednorazowy 7) część 7: odczynniki chemiczne 8) część 8: materiał siewny 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określać będzie dokumentacja postępowania.
Interne Kennung: IV.261.13.2026.MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup drobnego wyposażenia i materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć w szkołach
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji