2. Verfahren
Verfahren
Titel: WA/INV/2026/2 Raamovereenkomst diensten voor diverse infrastructuurprojecten op gewestwegen – Wegen Antwerpen
Beschreibung: De diensten binnen het kader van deze raamovereenkomst omvatten (niet-limitatief): - Het uitvoeren van haalbaarheidsstudies en onderzoeken gerelateerd aan infrastructuurprojecten en mobiliteit; - De studie en het ontwerp voor infrastructuurprojecten in de breedste zin, desgevallend incl. vervanging van bestaande riolering door een gescheiden stelsel; - Het ontwerp en de studie van kunstwerken (bruggen en tunnels); - Het uitvoeren van verkeerskundige onderzoeken; - De opmaak van startnota, projectnota en evaluatienota; - Het uitvoeren van topografische opmetingen; - Opmaak overeenkomstige onteigeningsplannen; - Opmaak Project-MER / ; - Het uitvoeren van natuuronderzoeken allerhande (passende beoordeling, algemene natuurtoets, verscherpte natuurtoets, bomentoets, enz…); - Opmaak van grond(water)onderzoeken en bemalingsstudies; - Opmaak dossier omgevingsvergunningsaanvraag; - Coördineren en opvolgen van de (eventuele) werken van nutsmaatschappijen volgens de rol van “ontwerper” zoals beschreven in de “Praktische leidraad voor werken in de omgeving van nutsinfrastructuur op het openbare domein in Vlaanderen”); - Uitwerken van gedetailleerde aanbestedingsbescheiden (plannen, bestek, opmeting en gedetailleerde raming); - Assistentie bij het toezicht op de uitvoering van de werken; - Kwaliteitsbewaking gedurende de ganse studieopdracht; - Leveren van prestaties rond BIM - Bouwwerk Informatie Management; - Leveren van prestaties rond communicatie en participatie; - Het inzetten van allerhande profielen om bovenstaande diensten te kunnen leveren
Interne Kennung: WA/INV/2026/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 73110000 Forschungsdienste, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau, 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 72242000 Entwurfsmodellierung, 71220000 Architekturentwurf, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 45111250 Bodenproben, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71243000 Planentwürfe (Systeme und Integration), 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WA/INV/2026/2 - 1 Raamovereenkomst diensten voor diverse infrastructuurprojecten op gewestwegen – Wegen Antwerpen
Interne Kennung: 1