2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka komplexního integrovaného digitálního ekosystému call centra
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka komplexního integrovaného digitálního ekosystému call centra. Cílem je zavedení nového vnitropodnikového informačního systému zahrnujícího CRM, cloudovou platformu kontaktního centra, hlasovou analytiku, AI-driven reporting, integrační a middleware vrstvu a bezpečnostní opatření v rozsahu dle Přílohy č. 4 ZD – Funkční požadavky a specifikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka komplexního integrovaného digitálního ekosystému call centra
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, která spočívá v posunutí (změně) termínu dokončení (předání) celého díla, stanoveného v této ZD a příloze č. 2 ZD – Návrh smlouvy, dojde-li ze strany dotační autority (Ministerstvo průmyslu a obchodu) ke změně termínu ukončení projektu (reg. č. CZ.01.01.02/01/24_054/0007212), přičemž termín dokončení (předání) celého díla se posune o dobu reflektující případný posun ukončení projektu ze strany dotační autority.