2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb pro expertní vyhodnocení družicových dat
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v dodání a zpracování surových komplementárních družicových dat, v dodání, zprovoznění a zpřístupnění webové aplikace určené pro expertní vyhodnocování komplementárních družicových dat, v zajištění produkčního a následně archivního provozu takové webové aplikace ve formě cloud computingu jako software as a service (SaaS) s využitím technické infrastruktury zajištěné dodavatelem a poskytování dalších souvisejících služeb. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: SZIFEVDD052025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72310000 Datenverarbeitung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72310000 Datenverarbeitung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste