See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług dla e-zdrowia SSWCH – Integracja systemu HIS z Centralną e-Rejestracją systemu P1.
Beschreibung: I. Wymagania funkcjonalne w celu wdrożenia systemu e-Rejestracji zintegrowanej z centralnym systemem e-Rejestracji : 1. Udzielenie niewyłącznej, nieprzenoszalnej i niezbywalnej licencji na oprogramowanie interfejsu komunikacyjnego dla posiadanego Zintegrowanego Systemu Informatycznego InfoMedica / AMMS ( zwanego dalej ZSI) z systemem Centralnej E-Rejestracji Ministerstwa Zdrowia. 2. Dostarczenie elektronicznej licencji zgodnie z pkt. 1. 3. Dostarczenie papierowego potwierdzenia nabycia licencji zgodnie z pkt. 1. 4. Zapewnienie usługi nadzoru autorskiego od dnia podpisania protokołu dostarczenia licencji do dnia 31.12.2027 r. 5. Wdrożenie oraz konfiguracja dostarczonego oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ. II. W ramach prac wdrożeniowych Zamawiający oczekuje wdrożenia niezbędnych funkcjonalności w ramach dostarczanych modułów obsługujących e-Rejestrację. III. W zakresie integracji z e-usługą o nazwie Centralna e-Rejestracja Zamawiający wymaga spełnienia wymagań opisanych poniżej: 1. Integracji e-Usługi z platformą P1 w zakresie niezbędnym do realizacji wymagań opisanych w specyfikacji; 2. Integracji e-Usługi z systemami źródłowymi Zamawiającego zgodnie z opisanymi wymaganiami opisanymi w założeniach wdrożenia e-usług (e-Rejestracja), w szczególności wymaganiami funkcjonalnymi, niefunkcjonalnymi oraz bezpieczeństwa, w zakresie następujących systemów źródłowych Zamawiającego: 2.1. HIS szpital / AOS – Asseco AMMS 6.10.04.81, 3. Integracji wdrażanej e-Usługi, zgodnie z wymaganiami opisanymi w niniejszym dokumencie wdrożenia e-usług referencyjnych (e-Rejestracja), w szczególności wymaganiami funkcjonalnymi, niefunkcjonalnymi oraz bezpieczeństwa; 4. W ramach realizacji projektu Wykonawca zapewni również pełną konfigurację systemu, w tym pełnej struktury organizacyjnej i wszystkich słowników niezbędnych dla korzystania z funkcjonalności e-Usługi.
Vorherige Bekanntmachung: 411539-2026
Interne Kennung: PN/252/CR/18/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0003