2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aquapark Cheb – rekonstrukce a přístavba bazénu: projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou projekční práce za účelem vypracování projektové dokumentace (dále jen „PD“), zajištění souvisejících inženýrských činností a zajištění služeb a související opatření. Rozsah projektové dokumentace – projektová dokumentace bude rozdělena na dva objekty: 1)stávající plavecký bazén a jeho zázemí; 2)přístavba plaveckého bazénu. V 1. objektu PD bude řešena rekonstrukce stávajícího bazénu. Rekonstrukce má sloužit především k modernizaci a zatraktivnění stávajícího plaveckého bazénu. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Diagnostická a korozní zpráva“ vypracovaná společností Experis DSKM, s.r.o. Objekt přístavby plaveckého bazénu bude obsahovat tzv. relaxační a zážitkovou zónu (aquapark) vč. vybudování venkovní části pro sezónní koupání. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ a „Ekonomická studie“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Parkovací dům pro plavecký bazén Cheb – PD“ vypracovaná společností ARTMODUL s r.o. Stupně projektové dokumentace a další činnosti, které jsou předmětem plnění: •Projektová dokumentace pro povolení stavebního záměru. •Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně položkového rozpočtu a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb. •Výkon inženýrské činnosti pro vydání povolení stavebního záměru.
Interne Kennung: VZa 27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 05.08.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou projekční práce za účelem vypracování projektové dokumentace (dále jen „PD“), zajištění souvisejících inženýrských činností a zajištění služeb a související opatření. Rozsah projektové dokumentace – projektová dokumentace bude rozdělena na dva objekty: 1) stávající plavecký bazén a jeho zázemí; 2) přístavba plaveckého bazénu. V 1. objektu PD bude řešena rekonstrukce stávajícího bazénu. Rekonstrukce má sloužit především k modernizaci a zatraktivnění stávajícího plaveckého bazénu. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Diagnostická a korozní zpráva“ vypracovaná společností Experis DSKM, s.r.o. Objekt přístavby plaveckého bazénu bude obsahovat tzv. relaxační a zážitkovou zónu (aquapark) vč. vybudování venkovní části pro sezónní koupání. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ a „Ekonomická studie“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Parkovací dům pro plavecký bazén Cheb – PD“ vypracovaná společností ARTMODUL s r.o. Stupně projektové dokumentace a další činnosti, které jsou předmětem plnění: • Projektová dokumentace pro povolení stavebního záměru. • Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně položkového rozpočtu a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb. • Výkon inženýrské činnosti pro vydání povolení stavebního záměru.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona: - Vyhrazuje právo na prodloužení/zkrácení dodací lhůty, pokud dojde ke změně rozsahu závazku dle ust. § 222 odst. 4, 5 nebo 6 ZZVZ, jejichž celkový finanční objem přesáhne 10 % z hodnoty ceny díla sjednané ve smlouvě, a to v délce, která odpovídá procentuálnímu navýšení nebo snížení ceny ve vztahu k dodací lhůtě (příklad: při změně ceny o 15 % (vícepráce/méněpráce) se prodlouží/zkrátí dodací doba o 15 % délky, zaokrouhleno na celé dny). - Vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. - Vyhrazuje právo, že v případě vzniku nepředvídatelné nutnosti zadání jakéhokoliv průzkumu na základě podmínky či stanoviska dotčených orgánů či správců sítí nezaviněného zhotovitelem, bude změna termínu řešena dodatkem ke smlouvě, bez nároku zadavatele na sankce za nedodržení termínu. Termín plnění bude prodloužen o dobu trvání překážky, nejdéle však o 60 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení termínu plnění v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění.