545796-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – DOSTAWA OPROGRAMOWANIA Z ZAKRESU INFORMATYKI ŚLEDCZEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA OPROGRAMOWANIA Z ZAKRESU INFORMATYKI ŚLEDCZEJ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej. Zamówienie obejmuje 3 zadania częściowe, zgodnie z załącznikiem nr 1A,1B i 1C do SWZ. zadanie nr 1 – szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1A oraz załącznik nr 3 SWZ; zadanie nr 2 – szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1B oraz załącznik nr 3 SWZ; zadanie nr 3 – szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1C oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung31/L/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej określonego w zadaniu nr 1
BeschreibungDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej Cellebrite Inseyets Pro Online - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1A oraz 3 SWZ
Interne Kennungzadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej określonego w zadaniu nr 2
BeschreibungDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej X-Ways Forencsics - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1B oraz 3 SWZ
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej określonego w zadaniu nr 3
BeschreibungDostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej Magnet AXIOM - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1C oraz 3 SWZ
Interne Kennungzadanie nr 3