See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych z podziałem na 49 części
Interne Kennung: DZP.281.60A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Leki różne
Beschreibung: Część 1 - Leki różne - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 1 – Leki różne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty objęte zamówieniem, wynikającego w szczególności ze zwiększonej liczby pacjentów, zmiany zakresu lub sposobu udzielania świadczeń zdrowotnych, zwiększenia wartości lub zakresu umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, konieczności zapewnienia ciągłości leczenia albo innych okoliczności związanych z działalnością leczniczą Zamawiającego.. 3. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, przed upływem okresu obowiązywania umowy, oświadczenia w formie pisemnej lub dokumentowej, przesłanego na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wskazany w umowie. Oświadczenie określa co najmniej pozycje asortymentowe, ich ilość oraz wartość uruchamianej części opcji. 4. Prawo opcji może być wykonywane jednorazowo albo w częściach, aż do wyczerpania maksymalnego zakresu ilościowego lub wartościowego opcji. 5. Łączna wartość zamówień realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo – cenowym w zamówieniu podstawowym. 6.Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Leki stosowane w zakażeniach I
Beschreibung: Część 2 – Leki stosowane w zakażeniach I- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 2 – Leki stosowane w zakażeniach I
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Apomorfina
Beschreibung: Część 3 – Apomorfina- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.3 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 3 – Apomorfina
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Calcium chloratum
Beschreibung: Część 4 – Calcium chloratum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.4 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 4 – Calcium chloratum
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Ramucirumabum
Beschreibung: Część 5 - Ramucirumabum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.5 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 5 - Ramucirumabum
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Leki stosowane w zakażeniach II
Beschreibung: Część 6 – Leki stosowane w zakażeniach II- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.6 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 6 – Leki stosowane w zakażeniach II
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Aflibercept
Beschreibung: Część 7 – Aflibercept- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 7 – Aflibercept
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Ozanimod
Beschreibung: Część 8 – Ozanimod- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.8 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 8 – Ozanimod
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Palopegteriparatidum
Beschreibung: Część 9 – Palopegteriparatidum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.9 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 9 – Palopegteriparatidum
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Ceftriaxon
Beschreibung: Część 10 – Ceftriaxon- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.10 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 10 – Ceftriaxon
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Infliximabum
Beschreibung: Część 11 – Infliximabum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.11 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 11 – Infliximabum
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
Beschreibung: Część 12 - Żywienie pozajelitowe i dojelitowe - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.12 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 12 - Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Pazopanib
Beschreibung: Część 13 – Pazopanib - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.13 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 13 – Pazopanib
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Preparaty do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Część 14 - Preparaty do żywienia dojelitowego - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.14 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 14-Preparaty do żywienia dojelitowego
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Iodixanolum
Beschreibung: Część 15 – Iodixanolum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.15 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 15 – Iodixanolum
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Enoxaparin
Beschreibung: Część 16 - Enoxaparin - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.16 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 16 - Enoxaparin
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Omalizumab
Beschreibung: Część 17 - Omalizumab - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.17 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 17 - Omalizumab
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Część 18 - Żywienie pozajelitowe- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.18 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 18 - Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Alergeny
Beschreibung: Część 19 – Alergeny- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.19 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 19 – Alergeny
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Cabozantinibum
Beschreibung: Część 20 – Cabozantinibum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.20 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 20 – Cabozantinibum
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – Propofolum
Beschreibung: Część 21 – Propofolum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.21 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 21–Propofolum
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Paracetamol
Beschreibung: Część 22 – Paracetamol - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.22 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 22 – Paracetamol
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Ośrodkowy układ nerwowy
Beschreibung: Część 23 – Ośrodkowy układ nerwowy- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.23 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 23 – Ośrodkowy układ nerwowy
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Układ sercowo - naczyniowy
Beschreibung: Część 24 – Układ sercowo - naczyniowy- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.24 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 24 – Układ sercowo - naczyniowy
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – Temozolamid
Beschreibung: Część 25 – Temozolamid- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.25 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 25 – Temozolamid
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – Ornithine
Beschreibung: Część 26 – Ornithine- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.26 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 26 – Ornithinev
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Afliberceptum
Beschreibung: Część 27 - Afliberceptum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.27 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 27 - Afliberceptum
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Płyny
Beschreibung: Część 28 - Płyny- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.28 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 28 - Płyny
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 – Lidocainum
Beschreibung: Część 29 – Lidocainum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.29 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 29 – Lidocainum
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 – Dexmedetomidyna
Beschreibung: Część 30 – Dexmedetomidyna- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.30 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 30 – Dexmedetomidyna
Haupteinstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 – Somatostatin
Beschreibung: Część 31 – Somatostatin- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.31 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 31 – Somatostatin
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 – Darolutamid
Beschreibung: Część 32 – Darolutamid- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.32 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 32 – Darolutamid
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 – Ondansetron
Beschreibung: Część 33 – Ondansetron- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.33 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 33 – Ondansetron
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 – Przewód pokarmowy i metabolizm
Beschreibung: Część 34 – Przewód pokarmowy i metabolizm - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.34 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 34 – Przewód pokarmowy i metabolizm
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 – Leki do oczu
Beschreibung: Część 35 – Leki do oczu - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.35 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 35 – Leki do oczu
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 – Osimertinib
Beschreibung: Część 36 – Osimertinib - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.36 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 36 – Osimertinib
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 – Dostarlimabum
Beschreibung: Część 37 – Dostarlimabum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.37 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 37 – Dostarlimabum
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 - Trastuzumab
Beschreibung: Część 38 - Trastuzumab - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.38 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 38 - Trastuzumab
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 – Aciclovir
Beschreibung: Część 39 – Aciclovir - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.39 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 39 – Aciclovir
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 –Vedolizumab
Beschreibung: Część 40 –Vedolizumab - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.40 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 40 –Vedolizumab
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 – Układ oddechowy
Beschreibung: Część 41 – Układ oddechowy - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.41 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 41 – Układ oddechowy
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 – Capivasertibum
Beschreibung: Część 42 – Capivasertibum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.42 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 42 – Capivasertibum
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 – Levodopum + Carbidopum + Entacaponum
Beschreibung: Część 43 – Levodopum + Carbidopum + Entacaponum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.43 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 43 – Levodopum + Carbidopum + Entacaponum
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 – Rozanolixizumabum
Beschreibung: Część 44 – Rozanolixizumabum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.44 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 44 – Rozanolixizumabum
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 – Adagrasibum
Beschreibung: Część 45 – Adagrasibum- wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.45 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 45 – Adagrasibum
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 – Guselkumabum
Beschreibung: Część 46 – Guselkumabum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.46 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 46 –Guselkumabum
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 – Berotralstatum
Beschreibung: Część 47 – Berotralstatum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.47 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 47 – Berotralstatum
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 – Lanadelumabum
Beschreibung: Część 48 – Lanadelumabum - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.48 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 48 – Lanadelumabum
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 – C1 - esterase inhibitor
Beschreibung: Część 49 – C1 - esterase inhibitor - wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.49 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: Część 49 – C1 - esterase inhibitor