2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego i licencji na oprogramowania w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ...
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego (zwanego dalej towarem lub sprzętem) i licencji na oprogramowania w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” , zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 391110-2026
Interne Kennung: 93/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy. Postępowanie o udzielenie zamówienia na: „Rozbudowa i zwiększenie bezpieczeństwa systemów kopii zapasowych, odtwarzania i zasilania, w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala” prowadzone uprzednio było w trybie przetargu nieograniczonego nr sprawy 68/PN/ZP/D/2026 – zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 2 PZP. Dostawa stanowiąca przedmiot zamówienia jest współfinansowana ze środków unijnych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32580000 Datenanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup sprzętu komputerowego i licencji na oprogramowania w ramach projektu „Rozbudowa i zwiększenie bezpieczeństwa systemów kopii zapasowych, odtwarzania i zasilania, w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”; Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0115/25; objętego wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25. W tym przypadku część „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisem Przedmiotu Zamówienia” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).