54581-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Wsparcie potencjału OSP w Juchowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie potencjału OSP w Juchowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia osobistego strażaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią specyfikacja techniczna pojazdu oraz specyfikacja techniczna sprzętu i wyposażenia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Juchowie
Beschreibungdostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Interne KennungŚR.271.1.2025-1
LosLOT-0002
TitelZakup wyposażenia dla OSP w Juchowie
Beschreibungdostawa fabrycznie nowego wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia osobistego strażaków
Interne KennungŚR.271.1.2025-2
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit