2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie audytu zgodności 200 stron internetowych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie audytu zgodności 200 stron internetowych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 243466-2026
Interne Kennung: PN-07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzeniu audytu zgodności 200 stron internetowych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
Beschreibung: Przeprowadzeniu audytu zgodności 200 stron internetowych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.