2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smlouva o dílo k VZ: „Rekonstrukce víceúčelového hřiště, Podkrušnohorská 1677, Litvínov“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce víceúčelového hřiště a jeho okolí na adrese Podkrušnohorská 1677, Litvínov, včetně instalace nového umělého povrchu, montáže branek na házenou a basketbalových košů, opravy drenážních rýh, výstavby oplocení, rekonstrukce opěrné stěny a protihlukové stěny, odtěžení zeminy, zajištění svahování a výstavby nového osvětlení včetně sloupů, osvětlovacích těles a elektroinstalace.
Interne Kennung: Rekonstrukce víceúčelového hřiště
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45236119 Ausbesserungsarbeiten an Sportplätzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smlouva o dílo k veřejné zakázce: „Rekonstrukce víceúčelového hřiště, Podkrušnohorská 1677, Litvínov“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací dle projektové dokumentace, spočívajících v rekonstrukci víceúčelového hřiště, rekonstrukci opěrné stěny a rekonstrukci osvětlení hřiště. Součástí zakázky je provedení nového umělého povrchu, vybavení hřiště brankami a basketbalovými koši, oprava drenážních rýh a vybudování nového oplocení. Dále zahrnuje odstranění stávající opěrné stěny, tribuny a zastřešení, odtěžení zeminy, výstavbu nové opěrné stěny z betonových svahových bloků a zřízení protihlukové stěny se záchytnou sítí. Zakázka rovněž zahrnuje odstranění původních sloupů osvětlení a následnou výstavbu nového osvětlovacího systému včetně osvětlovacích těles a potřebné elektroinstalace.
Interne Kennung: SoD - NH
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen