545833-2026 - Wettbewerb
Polen – Anhänger und Sattelanhänger – Dostawa 6 naczep samowyładowczych - zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 6 naczep samowyładowczych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, w ilości 6 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 6 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, Część 2 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, Część 3 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, Część 4 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, Część 5 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026, Część 6 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/839/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Z uwagi na rozpoczętą drugą połowę roku, czas potrzebny na przeprowadzenie i rozstrzygnięcie przedmiotowego postępowania przetargowego oraz bardzo krótki czas pozostały na dostawy przez Wykonawców zakupionych jednostek, zachodzi konieczność zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP i skrócenia terminu składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu w Urzędzie Publikacji Unii Europejskiej. Powyższe umożliwi realizację i rozliczenie dostaw do końca 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6 – dostawa fabrycznie nowej naczepy samowyładowczej 3-osiowej, rok produkcji 2026