545843-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na projektové práce pro velké zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných na základě této Rámcové dohody jsou projektové práce včetně inženýrské činnosti zpravidla velkých staveb od 3 mld. Kč bez DPH.
Interne Kennung01ST-000884
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/54 Kyjov – Bzenec, přeložka, TES - bez BIM
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování, projednání a dodání Technicko-ekonomické studie (TES) vybrané varianty vedení trasy přeložky sil. I/54 v rozsahu dle čl. 7.4 Směrnice pro dokumentaci staveb pozemních komunikací Ministerstva dopravy, č. j. MD-23142/2022-930/2, s účinností od 1. 8. 2022, v platném znění, včetně ekonomického hodnocení efektivnosti dle Rezortní metodiky pro hodnocení ekonomické efektivnosti projektů dopravních staveb, v platném znění. Součástí TES bude vyhledávací část, v rámci které bude prověřena trasa ve vymezeném koridoru územní rezervy v Zásadách územního rozvoje JMK. Dále bude prověřena optimalizace této trasy (zejména prověření zkrácení trasy mimo vymezený koridor). Navrženy budou min. 2 varianty vedení budoucí trasy přel. sil. I/54.
Interne Kennung01ST-001390