545851-2026 - Wettbewerb
Polen – Sanitätspacks – Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy stentgraftu do leczenia tętniaków aorty brzusznej Zadanie nr 2: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem obwodowych Zadanie nr 3: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem rozwidlonych Zadanie nr 4: Dostawy protez prostych aorty impregnowanych srebrem Zadanie nr 5: Dostawy Strzykawek wysokociśnieniowych do PTA Zadanie nr 6: Dostawy cewników embolektomijnych ze światłem Zadanie nr 7: Dostawy zestawów do stentowania tętnic szyjnych Zadanie nr 8: Dostawy cewników balonowych do stentowania tętnic szyjnych Zadanie nr 9: Dostawy stentów do leczenia zmian obwodowych Zadanie nr 10: Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 6F Zadanie nr 11: Dostawy zestawów do interwencji poniżej kolana. Zadanie nr 12: Dostawy prowadników zabiegowych 0,014” i 0,018” Zadanie nr 13: Dostawy urządzeń do obwodowej embolizacji naczynia Zadanie nr 14: Dostawy cewników balonowych z długim systemem Zadanie nr 15: Dostawy stentów rozprężalnych na balonie do tętnic nerkowych Zadanie nr 16: Dostawy koszul diagnostycznych Zadanie nr 17: Dostawy cewników prowadzących do embolizacji tętniaków Zadanie nr 18: Dostawy łat naczyniowych dzianych, ultracienkich Zadanie nr 19: Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 4F i 5F Zadanie nr 20: Dostawy prowadników hydrofilnych i zamykaczy naczyniowych Zadanie nr 21: Dostawy cewników balonowych uniwersalnych. Zadanie nr 22: Dostawa stentów samorozprężalnych do tętnicy podkolanowej zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 2. Na czas realizacji umowy Wykonawca zapewni w siedzibie Zamawiającego bezpłatny depozyt towarów, o których mowa w ust. 1, zwany w dalszej części umowy „komisem”. Na warunkach określonych Załącznikiem nr 4 do SWZ Wykonawca zobowiązuje się dostarczać towary do Zamawiającego w formie uzupełnienia komisu, o którym mowa powyżej oraz przenieść na Zamawiającego własność towarów z chwilą ich pobrania przez Zamawiającego z komisu, a Zamawiający zobowiązuje się odebrać towar i zapłacić umówioną cenę za towar pobrany z komisu. – dotyczy zadania nr 2-10, 11 poz. 1, 12-22. 3. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. 4. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w zakresie podstawowym wyniesie w danym zadaniu 60% maksymalnej wartości tego zadania w zakresie podstawowym określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W zakresie niepodlegania wykluczeniu każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje brak podstaw wykluczenia odrębnie, przez powołanie się na własny certyfikat niepodlegania wykluczeniu albo przez złożenie podmiotowych środków dowodowych wymaganych w SWZ. Oświadczenia o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, niezależnie od posługiwania się certyfikatem. Zamawiający żąda od Wykonawców składających ofertę wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: Na zadanie nr 1: 10.000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100) Na zadanie nr 2: 300,00 zł (słownie: trzysta złotych 00/100) Na zadanie nr 3: 550,00 zł ( słownie: pięćset pięćdziesiąt złotych 00/100) Na zadanie nr 4: 160,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt złotych 00/100) Na zadanie nr 5: 1.000,00 zł (słownie: tysiąc złotych 00/100) Na zadanie nr 6: 1.600,00 zł ( słownie: tysiąc sześćset złotych 00/100) Na zadanie nr 7: 33.800,00 zł (słownie: trzydzieści trzy tysiące osiemset złotych 00/100) Na zadanie nr 8: 1.500,00 zł ( słownie: tysiąc pięćset złotych 00/100) Na zadanie nr 9: 3.900,00 zł ( słownie: trzy tysiące dziewięćset złotych 00/100) Na zadanie nr 10: 800,00 zł (słownie: osiemset złotych 00/100) Na zadanie nr 11: 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100) Na zadanie nr 12: 5.100,00 zł ( słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100) Na zadanie nr 13: 6.800,00 zł (słownie: sześć tysięcy osiemset złotych 00/100) Na zadanie nr 14: 1.700,00 zł (słownie: tysiąc siedemset złotych 00/100) Na zadanie nr 15: 700,00 zł ( słownie: siedemset złotych 00/100) Na zadanie nr 16: 650,00 zł ( słownie: sześćset pięćdziesiąt złotych 00/100) Na zadanie nr 17: 4.000,00 zł ( słownie: cztery tysiące złotych 00/100) Na zadanie nr 18: 3.100,00 zł (słownie: trzy tysiące sto złotych 00/100) Na zadanie nr 19: 800,00 zł (słownie: osiemset złotych 00/100) Na zadanie nr 20: 16.000,00 zł ( słownie: szesnaście tysięcy złotych 00/100) Na zadanie nr 21: 520,00 zł (słownie: pięćset dwadzieścia złotych 00/100) Na zadanie nr 22: 4.200,00 zł (słownie: cztery tysiące dwieście złotych 00/100) 2. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium na cały okres związania ofertą określony w treści niniejszej SWZ. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W SWZ
Interne KennungZ/82/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Konieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33141200 Katheter, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33184200 Vaskuläre Prothesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Dostawy stentgraftu do leczenia tętniaków aorty brzusznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy stentgraftu do leczenia tętniaków aorty brzusznej
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen5. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)”. 6. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy, np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 6. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo. 7. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 8. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 9. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c. lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres e-mail Wykonawcy, jednak nie później niż na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 10. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość towaru zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem obwodowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 2: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem obwodowych
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem rozwidlonych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 3: Dostawy protez prostych impregnowanych srebrem rozwidlonych
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4: Dostawy protez prostych aorty impregnowanych srebrem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 4: Dostawy protez prostych aorty impregnowanych srebrem
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5: Dostawy Strzykawek wysokociśnieniowych do PTA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 5: Dostawy Strzykawek wysokociśnieniowych do PTA
Interne KennungZadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: Dostawy cewników embolektomijnych ze światłem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 6: Dostawy cewników embolektomijnych ze światłem
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7: Dostawy zestawów do stentowania tętnic szyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 7: Dostawy zestawów do stentowania tętnic szyjnych
Interne KennungZadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8: Dostawy cewników balonowych do stentowania tętnic szyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 8: Dostawy cewników balonowych do stentowania tętnic szyjnych
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9: Dostawy stentów do leczenia zmian obwodowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 9: Dostawy stentów do leczenia zmian obwodowych
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10: Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 6F
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 10: Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 6F
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11: Dostawy zestawów do interwencji poniżej kolana.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 11: Dostawy zestawów do interwencji poniżej kolana.
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12: Dostawy prowadników zabiegowych 0,014” i 0,018”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 12: Dostawy prowadników zabiegowych 0,014” i 0,018”
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13: Dostawy urządzeń do obwodowej embolizacji naczynia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 13: Dostawy urządzeń do obwodowej embolizacji naczynia
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14: Dostawy cewników balonowych z długim systemem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 14: Dostawy cewników balonowych z długim systemem
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15: Dostawy stentów rozprężalnych na balonie do tętnic nerkowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 15:Dostawy stentów rozprężalnych na balonie do tętnic nerkowych
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16: Dostawy koszul diagnostycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 16:Dostawy koszul diagnostycznych
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17: Dostawy cewników prowadzących do embolizacji tętniaków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 17:Dostawy cewników prowadzących do embolizacji tętniaków
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 18: Dostawy łat naczyniowych dzianych, ultracienkich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 18:Dostawy łat naczyniowych dzianych, ultracienkich
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19: Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 4F i 5F
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 19:Dostawy stentów do naczyń nerkowych kompatybilnych z cewnikiem 4F i 5F
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 20: Dostawy prowadników hydrofilnych i zamykaczy naczyniowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 20:Dostawy prowadników hydrofilnych i zamykaczy naczyniowych
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21: Dostawy cewników balonowych uniwersalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 21:Dostawy cewników balonowych uniwersalnych
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22: Dostawa stentów samorozprężalnych do tętnicy podkolanowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do ciągłych terapii nerkozastępczych (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 22:Dostawa stentów samorozprężalnych do tętnicy podkolanowej
Interne KennungZadanie nr 22