545885-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Reagenzien – Sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - liczba części 22
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - liczba części 22
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym formularz cenowy dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 22 (dwadzieścia dwie) części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka wybranych części z zastrzeżeniem, że tylko jedną ofertę w zakresie danej części.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym formularz cenowy dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega dla niniejszego zamówienia opcję w wysokości do 100% wartości zamówienia podstawowego, w przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wyczerpaniu ulegnie kwota wartości podstawowej, a zakup dodatkowej ilości asortymentu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22