2. Verfahren
Verfahren
Titel: ETCS státní hranice Německo - Dolní Žleb - Kralupy n. Vlt.
Beschreibung: Samostatně pro úseky: část A - úsek st.hr. Německo – Prostřední Žleb (včetně) část B - úsek Prostřední Žleb (mimo) – Kralupy nad Vltavou (mimo). Zhotovení Projektové dokumentace pro povolení stavby dopravní infrastruktury (DPS), která specifikuje předmět Díla v takovém rozsahu, aby ji bylo možno projednat v řízení o povolení záměru, získat pravomocné povolení záměru (povolení stavby) dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, (dále jen „stavební zákon“), včetně Stanoviska oznámeného subjektu ve fázi vydání povolení záměru a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby. Zpracování a podání žádosti o vydání povolení záměru dle stavebního zákona, včetně všech vyžadovaných podkladů, jejímž výsledkem bude vydání povolení záměru (povolení stavby). Zhotovitel bude spolupracovat při vydání příslušných rozhodnutí do nabytí jejich právní moci. Výkon Dozoru projektanta při zhotovení PDPS. Nedílnou součástí (nad rámec běžných činností dozoru projektanta) je zajištění důsledné koordinace jednotlivých postupů ZOV při zpracování PDPS. Zpracování oznámení záměru dle § 6 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí (dále jen „oznámení EIA“), zpracování a podání kompletní a úplné dokumentace EIA v rozsahu dle přílohy č. 4, zák. 100/2001 Sb. a zapracování závěru z procesu EIA do DPS. Rozsah tohoto plnění si Objednatel vyhrazuje jako změnu závazku ze smlouvy v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Čj. 67043/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku: Zpracování oznámení záměru dle § 6 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí (dále jen „oznámení EIA“), zpracování a podání kompletní a úplné dokumentace EIA v rozsahu dle přílohy č. 4, zák. 100/2001 Sb. a zapracování závěru z procesu EIA do DPS. Rozsah tohoto plnění (položka č. 2.2 příloh 4a a 4b Smlouvy) je vyhrazenou změnou závazku ze smlouvy v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ. Zpracování procesu Trackside Approval je vyhrazenou změnou ve smyslu ust. § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ dle 3.7 OP. Překročení nebo nevyčerpání předpokládaného počtu hodin určených pro výkon Dozoru projektanta při provádění Stavby je vyhrazenou změnou ve smyslu ust. § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ. Dle 9.4.8. OP lze v rámci této vyhrazené změny překročit předpokládaný počet hodin dle přílohy č. 4 Smlouvy maximálně o 20 %. Inflační doložka dle 10.9 OP je vyhrazenou změnou závazku ze smlouvy. Blíže je upraveno v Obchodních podmínkách (OP).