See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych. 2. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (art. 139 ust. 1 uPzp). 3. W związku z zastosowaniem procedury z art. 139 ust. 1, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1uPzp. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Na podstawie art. 257 pkt. 1 uPzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień w trybie art. 214 ust. 1 uPzp. 6. Zamawiający nie przeprowadza wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - dostawa komputerów o wysokich parametrach wydajnościowych – 10 szt. (opcja – max. 3 szt.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych. 2. Szczegółowy opis warunków zamówienia został określony we wzorze umowy – Załącznik nr 8 do SWZ (odpowiednio do części). 3. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Zamawiającemu przedmiotu umowy o parametrach funkcjonalno-technicznych, zgodnych ze złożoną ofertą i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu zamówienia w ilościach wskazanych z formularzu ofertowym odpowiednio do części. 5. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczyć przedmiot umowy jednorazowo w terminie określonym w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1.1-.1.5 do SWZ. 6. Miejscem dostawy będzie siedziba Zamawiającego KWP w Łodzi, ul. Lutomierska 108/112. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach 8:30 – 14.00, przy czym zakończy się nie później niż o godzinie 15.00. 7. Dostawa obejmuje wniesienie sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń. Towar niewniesiony uważa się, za nie dostarczony. 8. Przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad. 9. Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT i procesy ICT, które na dzień składania ofert: 1. nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2. nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji. 9. Jeżeli wykonawca oferuje rozwiązania ICT, jest obowiązany jednoznacznie zidentyfikować w ofercie każde oferowane rozwiązanie ICT, w szczególności przez wskazanie: 1. nazwy rozwiązania, 2. producenta albo dostawcy, 3. typu, modelu, wersji lub innego oznaczenia pozwalającego na jego identyfikację, 4. funkcji pełnionej w ramach realizacji zamówienia. 10. Brak możliwości jednoznacznej identyfikacji oferowanego rozwiązania ICT obciąża wykonawcę. W razie wątpliwości Wykonawcę obciąża obowiązek wykazania, że dane rozwiązanie ICT nie jest ujęte w rekomendacjach (art. 226 ust. 1 pkt 17 Pzp) lub w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka (art. 226 ust. 1 pkt 19 Pzp). 11. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje rozwiązanie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1 albo 2, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Dotyczy części 1 12. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamówienia w ramach prawa opcji do maksymalnie 3 szt. w przypadku gdy środki przeznaczone na realizację zamówienia okażą się wystarczające. 13. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu umowy w ilości zgodnej z ilościami wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia a w przypadku skorzystania z prawa opcji z ilościami wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia i zamówieniem złożonym w ramach prawa opcji. 14. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji obejmować będzie sprzęt tożsamy z określonym w załączniku nr 1 przy zachowaniu cen jednostkowych zawartych w formularzu ofertowym – załącznik nr 2 do umowy 15. Zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone do Wykonawcy nie później niż w terminie 3 dni roboczych od podpisania umowy. 16. Zamawiający zastrzega, że skorzystanie z prawa opcji jest jego uprawnieniem, nie zaś obowiązkiem i odbywać się będzie zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem Zamawiającego. 17. W przypadku użycia przez Zamawiającego w SWZ, w tym załączniku nr 2 do SWZ jakichkolwiek znaków towarowych, patentów lub pochodzenia ma to charakter przykładowy a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy. Należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie określają parametry techniczne, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych. Przedstawiony opis parametrów w załączniku nr 2 do SWZ stanowi minimum techniczne przedmiotu zamówienia oczekiwane przez Zamawiającego i będzie stanowiło podstawę oceny ofert równoważnych.
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dotyczy części 1 1. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamówienia w ramach prawa opcji do maksymalnie 3 szt. w przypadku gdy środki przeznaczone na realizację zamówienia okażą się wystarczające. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu umowy w ilości zgodnej z ilościami wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia a w przypadku skorzystania z prawa opcji z ilościami wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia i zamówieniem złożonym w ramach prawa opcji. 3. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji obejmować będzie sprzęt tożsamy z określonym w załączniku nr 1 przy zachowaniu cen jednostkowych zawartych w formularzu ofertowym – załącznik nr 2 do umowy 4. Zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone do Wykonawcy nie później niż w terminie 3 dni roboczych od podpisania umowy. 5.Zamawiający zastrzega, że skorzystanie z prawa opcji jest jego uprawnieniem, nie zaś obowiązkiem i odbywać się będzie zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 - dostawa komputerów stacjonarnych (127 szt.) oraz monitorów (25 szt.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych. 2. Szczegółowy opis warunków zamówienia został określony we wzorze umowy – Załącznik nr 8 do SWZ (odpowiednio do części). 3. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Zamawiającemu przedmiotu umowy o parametrach funkcjonalno-technicznych, zgodnych ze złożoną ofertą i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotu zamówienia w ilościach wskazanych z formularzu ofertowym odpowiednio do części. 5. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczyć przedmiot umowy jednorazowo w terminie określonym w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1.1-.1.5 do SWZ. 6. Miejscem dostawy będzie siedziba Zamawiającego KWP w Łodzi, ul. Lutomierska 108/112. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach 8:30 – 14.00, przy czym zakończy się nie później niż o godzinie 15.00. 7. Dostawa obejmuje wniesienie sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń. Towar niewniesiony uważa się, za nie dostarczony. 8. Przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad. 9. Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT i procesy ICT, które na dzień składania ofert: 1. nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2. nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji. 9. Jeżeli wykonawca oferuje rozwiązania ICT, jest obowiązany jednoznacznie zidentyfikować w ofercie każde oferowane rozwiązanie ICT, w szczególności przez wskazanie: 1. nazwy rozwiązania, 2. producenta albo dostawcy, 3. typu, modelu, wersji lub innego oznaczenia pozwalającego na jego identyfikację, 4. funkcji pełnionej w ramach realizacji zamówienia. 10. Brak możliwości jednoznacznej identyfikacji oferowanego rozwiązania ICT obciąża wykonawcę. W razie wątpliwości Wykonawcę obciąża obowiązek wykazania, że dane rozwiązanie ICT nie jest ujęte w rekomendacjach (art. 226 ust. 1 pkt 17 Pzp) lub w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka (art. 226 ust. 1 pkt 19 Pzp). 11. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje rozwiązanie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1 albo 2, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 12. W przypadku użycia przez Zamawiającego w SWZ, w tym załączniku nr 2 do SWZ jakichkolwiek znaków towarowych, patentów lub pochodzenia ma to charakter przykładowy a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy. Należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie określają parametry techniczne, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych. Przedstawiony opis parametrów w załączniku nr 2 do SWZ stanowi minimum techniczne przedmiotu zamówienia oczekiwane przez Zamawiającego i będzie stanowiło podstawę oceny ofert równoważnych.
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 - dostawa laptopa (1 szt.)
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET - część 3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 - dostawa laptopów (2 szt.)
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5 - dostawa urządzeń wielofunkcyjnych (4 szt.)
Interne Kennung: ZP-2380/39/26/ET - część 5
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker