545922-2026 - Wettbewerb
Polen – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników sesji szkoleniowo- egzaminacyjnej w dniach 07-11.09.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników sesji szkoleniowo- egzaminacyjnej w dniach 07-11.09.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne dla uczestników sesji szkoleniowo – egzaminacyjnej w dniach 7-11 września 2026r. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung215/BF/26/KU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001