See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čiščenje poslovnih prostorov ZGS po sklopih v letih 2027 in 2028 po 24 sklopih
Beschreibung: Čiščenje poslovnih prostorov ZGS po sklopih v letih 2027 in 2028 po sklopih
Interne Kennung: JN-77025 (430-1001/2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CE ZGS: CE LJUBLJANA in PISARNE (PROJEKTI)
Beschreibung: CE ZGS: CE LJUBLJANA in PISARNE (PROJEKTI)
Interne Kennung: 524497
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 2 - OE TOLMIN: KE BOVEC, KE TOLMIN in OE TOLMIN
Beschreibung: Sklop 2 - OE TOLMIN: KE BOVEC, KE TOLMIN in OE TOLMIN,
Interne Kennung: 524498
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 3 - OE TOLMIN: KE IDRIJA, KE CERKNO in revirna pisarna Revir Črni Vrh in Nadrt
Beschreibung: Sklop 3 - OE TOLMIN: KE IDRIJA, KE CERKNO in revirna pisarna Revir Črni Vrh in Nadrt
Interne Kennung: 524499
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 4 - 04 OE TOLMIN: KE GORICA, KE AJDOVŠČINA
Beschreibung: Sklop 4 - 04 OE TOLMIN: KE GORICA, KE AJDOVŠČINA
Interne Kennung: 524500
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 5 - OE BLED: OE BLED, Ljubljanska 19, Bled , KE: RADOVLJICA, POKLJUKA, JESENICE, BOHINJ; REV.: KR. GORA; UČILNICA IN DELAVNICA IZOBR. CENTRA
Beschreibung: Sklop 5 - OE BLED: OE BLED, Ljubljanska 19, Bled , KE: RADOVLJICA, POKLJUKA, JESENICE, BOHINJ; REV.: KR. GORA; UČILNICA IN DELAVNICA IZOBR. CENTRA
Interne Kennung: 524501
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 6 - 06 OE KRANJ: KE: ŽELEZNIKI, ZALI LOG, KE ŽELEZNIKI, KE ŽELEZNIKI in KE POLJANE, KE POLJANE
Beschreibung: Sklop 6 - 06 OE KRANJ: KE: ŽELEZNIKI, ZALI LOG, KE ŽELEZNIKI, KE ŽELEZNIKI in KE POLJANE, KE POLJANE
Interne Kennung: 524502
Los: LOT-0007
Titel: Sklop 7 - OE KRANJ: KE TRŽIČ in skupno stopnišče, KE KRANJ, KE PREDDVOR, KE PREDDVOR- POTOČE, GOZDNA UČILNICA BESNICA; OE KRANJ in in LPJ Kozorog Kamnik
Beschreibung: Sklop 7 - OE KRANJ: KE TRŽIČ in skupno stopnišče, KE KRANJ, KE PREDDVOR, KE PREDDVOR- POTOČE, GOZDNA UČILNICA BESNICA; OE KRANJ in in LPJ Kozorog Kamnik
Interne Kennung: 524503
Los: LOT-0008
Titel: Sklop 8 - OE LJUBLJANA: KE: VRHNIKA, ŠKOFLJICA, LOGATEC, KAMNIK, DOMŽALE ; REV.: PRESERJE, MEDVODE, HORJUL IVANČNA GORICA
Beschreibung: Sklop 8 - OE LJUBLJANA: KE: VRHNIKA, ŠKOFLJICA, LOGATEC, KAMNIK, DOMŽALE ; REV.: PRESERJE, MEDVODE, HORJUL IVANČNA GORICA
Interne Kennung: 524504
Los: LOT-0009
Titel: Sklop 9 - OE LJUBLJANA: KE LITIJA
Beschreibung: Sklop 9 - OE LJUBLJANA: KE LITIJA
Interne Kennung: 524505
Los: LOT-0010
Titel: Sklop 10 - OE LJUBLJANA: KE ZAGORJE
Beschreibung: Sklop 10 - OE LJUBLJANA: KE ZAGORJE
Interne Kennung: 524506
Los: LOT-0011
Titel: Sklop 11 - OE POSTOJNA: OE in KE POSTOJNA, KE POSTOJNA RP PIVKA, KE BUKOVJEKE, KNEŽAK,KE KNEŽAK RP IL. BISTRICA, INF. IZOB. SREDIŠČE MAŠUN, KE CERKNICA, KE STARI
Beschreibung: Sklop 11 - OE POSTOJNA: OE in KE POSTOJNA, KE POSTOJNA RP PIVKA, KE BUKOVJEKE, KNEŽAK,KE KNEŽAK RP IL. BISTRICA, INF. IZOB. SREDIŠČE MAŠUN, KE CERKNICA, KE STARI
Interne Kennung: 524507
Los: LOT-0012
Titel: Sklop 12 - OE KOČEVJE: KE RIBNICA; KE TRAVNA GORA revirna pisarna Draga; KE VELIKE LAŠČE: pisarne, hodnik, sanitarije; OE KOČEVJE, KE ROG, KE PUGLED: • hodnik
Beschreibung: Sklop 12 - OE KOČEVJE: KE RIBNICA; KE TRAVNA GORA revirna pisarna Draga; KE VELIKE LAŠČE: pisarne, hodnik, sanitarije; OE KOČEVJE, KE ROG, KE PUGLED: • hodnik
Interne Kennung: 524508
Los: LOT-0013
Titel: Sklop 13 - OE NOVO MESTO: KE ŽUŽEMBERK, KE SEMIČ-METLIKA, RV METLIKA, KE SEMIČ-METLIKA+ predavalnica, KE TREBNJE, KE NOVO MESTO, KE STRAŽA- PODTURN (lokacija,
Beschreibung: Sklop 13 - OE NOVO MESTO: KE ŽUŽEMBERK, KE SEMIČ-METLIKA, RV METLIKA, KE SEMIČ-METLIKA+ predavalnica, KE TREBNJE, KE NOVO MESTO, KE STRAŽA- PODTURN (lokacija,
Interne Kennung: 524509
Los: LOT-0014
Titel: Sklop 14 - OE BREŽICE: KE KOSTANJEVICA, KE RAD.-MOKR. r. pisarna. RADEČE, KE RADEČE - MOKRONOG, KE BREŽICE, r.pis. SENOVO, OE BREŽICE
Beschreibung: Sklop 14 - OE BREŽICE: KE KOSTANJEVICA, KE RAD.-MOKR. r. pisarna. RADEČE, KE RADEČE - MOKRONOG, KE BREŽICE, r.pis. SENOVO, OE BREŽICE
Interne Kennung: 524510
Los: LOT-0015
Titel: Sklop 15 - OE CELJE: OE CELJE in KE Celje+ WC+hodnik, skladiščni prostor, sejna soba, KE ROG. SLATINA, pisarna Šentjur, KE SLOV. KONJICE -2 prazni pisarni+sejna
Beschreibung: Sklop 15 - OE CELJE: OE CELJE in KE Celje+ WC+hodnik, skladiščni prostor, sejna soba, KE ROG. SLATINA, pisarna Šentjur, KE SLOV. KONJICE -2 prazni pisarni+sejna
Interne Kennung: 524511
Los: LOT-0016
Titel: Sklop 16 - OE NAZARJE: KE LUČE, KE ŠOŠTANJ, KE GORNJI GRAD, OE NAZARJE+RP NAZARJE, RP LJUBNO
Beschreibung: Sklop 16 - OE NAZARJE: KE LUČE, KE ŠOŠTANJ, KE GORNJI GRAD, OE NAZARJE+RP NAZARJE, RP LJUBNO
Interne Kennung: 524512
Los: LOT-0017
Titel: Sklop 17 - OE SLOVENJ GRADEC: KE: DRAVOGRAD, RADLJE, SLOV. GRADEC, MISLINJA, ČRNA; OE S. GRADEC, OE S. GRADEC: klet, arhiv, garaža:
Beschreibung: Sklop 17 - OE SLOVENJ GRADEC: KE: DRAVOGRAD, RADLJE, SLOV. GRADEC, MISLINJA, ČRNA; OE S. GRADEC, OE S. GRADEC: klet, arhiv, garaža:
Interne Kennung: 524513
Los: LOT-0018
Titel: Sklop 18 - OE MARIBOR: KE: PODVLEKA, LOVRENC, RUŠE
Beschreibung: Sklop 18 - OE MARIBOR: KE: PODVLEKA, LOVRENC, RUŠE
Interne Kennung: 524514
Los: LOT-0019
Titel: Sklop 19 - OE MARIBOR: KE: PTUJ, ORMOŽ
Beschreibung: Sklop 19 - OE MARIBOR: KE: PTUJ, ORMOŽ
Interne Kennung: 524515
Los: LOT-0020
Titel: Sklop 20 - OE MARIBOR : OE MARIBOR in KE Maribor Pernica
Beschreibung: Sklop 20 - OE MARIBOR : OE MARIBOR in KE Maribor Pernica
Interne Kennung: 524516
Los: LOT-0021
Titel: Sklop 21 - OE MURSKA SOBOTA: KE PETROVCI, OE MURSKA SOBOTA, KE MURSKA SOBOTA
Beschreibung: Sklop 21 - OE MURSKA SOBOTA: KE PETROVCI, OE MURSKA SOBOTA, KE MURSKA SOBOTA
Interne Kennung: 524517
Los: LOT-0022
Titel: Sklop 22 - OE MURSKA SOBOTA: LPN FAZAN, BELTINCI; LPN FAZAN - HLADILNICA
Beschreibung: Sklop 22 - OE MURSKA SOBOTA: LPN FAZAN, BELTINCI; LPN FAZAN - HLADILNICA
Interne Kennung: 524518
Los: LOT-0023
Titel: Sklop 23 - OE MURSKA SOBOTA: LPN KOMPAS-PESKOVCI (POSL PROSTOR)
Beschreibung: Sklop 23 - OE MURSKA SOBOTA: LPN KOMPAS-PESKOVCI (POSL PROSTOR)
Interne Kennung: 524519
Los: LOT-0024
Titel: Sklop 24 - OE SEŽANA: OE SEŽANA, arhiv, kurilnica, REVIRJI: GORIŠKO, DIVAČA, SENOŽEČE, VREMŠČICA, PODGRAD, ŠAVRINI, ČRNI KAL, KE KOZINA KE ILIRSKA BISTRICA,
Beschreibung: Sklop 24 - OE SEŽANA: OE SEŽANA, arhiv, kurilnica, REVIRJI: GORIŠKO, DIVAČA, SENOŽEČE, VREMŠČICA, PODGRAD, ŠAVRINI, ČRNI KAL, KE KOZINA KE ILIRSKA BISTRICA,
Interne Kennung: 524520