2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení technologie pilařského provozu
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka technologie - zhotovení provozní linky na pořez pilařské kulatiny z těchto strojů a zařízení: - Kmenová pásová pila - Omítací/rozmítací pila - Zpracovací - kapovací pila - Dopravník kulatiny před pilou - Dopravník kulatiny za pilou - Stroje pro oddělování a dávkování kulatiny - Technologie pro dopravu třísek a pilin z pilnice - Technologie pro sekání pilařského odpadu na štěpky
Interne Kennung: 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001