2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Dostawy stentów i materiałów medycznych dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera: -Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla sukcesywnych dostaw -Załącznik nr 3a do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu -Załącznik nr 3b do SWZ – wzór umowy dzierżawy -Załącznik nr 3b do SWZ – wzór umowy użyczenia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Cewniki do trombolizy, prowadniki zabiegowe – Dostawa sukcesywna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Zestawy do mikroembolizacji, prowadniki, cewniki, koszulki naczyniowe, spirale embolizacyjne, mikrosfery do embolizacji – Dostawa sukcesywna
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Stenty szyjne i materiały medyczne – Dostawa sukcesywna
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Stenty i materiały medyczne – Dostawa sukcesywna
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- Cewniki OTW i prowadniki do aterektomii+ użyczenie – KOMIS
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- Stenty, prowadniki i cewniki, stent do tętnicy udowej, stent pokrywany lekiem – KOMIS
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7- Cewniki diagnostyczne IVUS wraz z dzierżawą – KOMIS
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8- Stenty i cewniki balonowe – KOMIS
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9- Samorozprężalny, otwartokomórkowy stent nitinolowy pokryty mikrosiateczką – KOMIS
Interne Kennung: Pakiet nr 9