2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace Technologie chlazení ledové plochy zimního stadionu Strakonice 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro stavbu „Technologie chlazení ledové plochy zimního stadionu Strakonice“ ve stupních dokumentace pro povolení stavby a dokumentace pro provádění stavby, v rozsahu dle § 157 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen stavební zákon) a jeho prováděcích vyhlášek a v rozsahu dokumentace pro zadání/provádění stavby dle zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále též „ZZVZ“), jeho prováděcích předpisů, zajištění inženýrských obstaravatelských služeb a výkon autorského dozoru projektanta
Interne Kennung: 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001