See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Par izdevuma "Naudasgrāmata" izdošanu un izplatīšanu
Beschreibung: Par izdevuma "Naudasgrāmata" izdošanu un izplatīšanu
Interne Kennung: LB 2026/29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000