545987-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewertungs- und Testinstrumente – Furnizare echipamente de măsură și control pentru frecvențele foarte înalte din spectrul radio Reluare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente de măsură și control pentru frecvențele foarte înalte din spectrul radio Reluare
Beschreibung: Se doreste achizitionarea urmatoarelor produse: Analizor de rețea vectorial (VNA) cu 4 porturi, bandă de frecvență de la 9kHz la 20GHz și accesoriiI -1buc Achiziționarea produselor se organizează în vederea implementarii în bune condiții a proiectului Inovație în proiectarea, testarea și certificarea sistemelor inteligente folosite în industria automotive (Innovation in Smart Automotive Systems Design, Test and Certification ISACert, nr. ordine 1. PI/I4/C9. Beneficiile pe care autoritatea contractantă dorește să le obțină sunt orientate către creșterea performanțelor în realizarea testelor si incercarilor de imunitate radiata.
Interne Kennung: 424442320263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Analizor de rețea vectorial (VNA) cu 4 porturi, bandă de frecvență de la 9kHz la 20GHz, cu certificat de calibrare trasabil ISO 17025 și accesorii - 1buc Echipamentul livrat trebuie sa asigure cel puțin nivelul de calitate și specificațiile tehnice impuse prin caietul de sarcini. Furnizorul va asigura livrarea, montarea, instalarea, punerea în funcțiune, testarea echipamentului contractat și instruirea personalului, la sediul autorității contractante cu mijloacele de transport proprii corespunzătoare fiecărui produs.
Interne Kennung: 1