See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van 2 3-haakswagens
Beschreibung: De opdracht omvat voertuigen die geschikt zijn voor het ophalen van afval uit ondergrondse containers, waarbij gebruik wordt gemaakt van een autolaadkraan in combinatie met een 3-haaksysteem. De opgehaalde fracties worden aansluitend verzameld en getransporteerd via een geïntegreerde persopbouw op het voertuig. Het gevraagde voertuigconcept bestaat minimaal uit een vrachtautochassis, een autolaadkraan afgestemd op toepassingen met ondergrondse sorteerstraten, een 3-haaksysteem van het type Gejo 20 of functioneel minstens gelijkwaardig, evenals een persopbouw voor efficiënte inzameling en transport van afval. De aangeboden voertuigen mogen tweedehands zijn, op voorwaarde dat zij technisch geschikt zijn voor de beoogde inzet en voldoen aan de gestelde eisen in dit bestek. De voertuigen dienen geschikt te zijn voor intensief gebruik in een stedelijke omgeving, gekenmerkt door frequente stops, beperkte manoeuvreerruimte en de lediging van opstellingen met ondergrondse containers in één of meerdere rijen. In dit kader wordt bijzondere aandacht besteed aan aspecten zoals veiligheid, betrouwbaarheid en ergonomie.
Interne Kennung: GAC_2025_03819
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03819 - 1
Interne Kennung: 1