2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en verwerking van afval voor de gemeentelijke sites van Sint-Gillis – restafval / papier en karton / PMD / organisch afval
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht: AFVALINZAMELING EN VERWERKING VOOR DE GEMEENTELIJKE SITES VAN SINT-GILLIS – RESTAFVAL // PAPIER EN KARTON // PMD // VOEDINGSAFVAL • Voor perceel 1: Afvalinzameling en verwerking voor de gemeentelijke sites van Sint-Gillis –Restafval // papier en karton // PMD // voedingsafval. De gemeente Sint-Gillis beschikt over een vijftigtalvestigingen, die elk hun eigen specifieke kenmerken hebben, onder meer op het vlak van afvalbeheer. Deze vestigingen worden verdeeld bij verschillende diensten, zoals bepaald in de bij de opdracht gevoegde inventaris. Voor elke dienst wordt een specifieke contactpersoon aangeduid die optreedt als bevoorrechte contactpersoon voor de inschrijver. De inzameling kan betrekking hebben op zakken en/of containers met verschillende volumes (die kunnen worden gehuurd bij de opdrachtnemer of eigendom zijn van de gemeente). Wanneer de terbeschikkingstelling van containers wordt gevraagd, moeten deze afsluitbaar zijn met een hangslot. • Voor perceel 2: Levering van zakken voor de inzameling van afval
Interne Kennung: PPP0EL-1066/6023/2025_ORDI_148
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Afvalinzameling voor de gemeentelijke locaties van Sint-Gillis.
Beschreibung: Ophalen van zakken en containers van de sites van het gemeentebestuur van Sint-Gillis. De opdrachtnemer stelt voor elke site een ophaalcontract op. Elk contract kan worden aangepast (qua aantal containers, aantal ophaalbeurten...) aan de veranderende behoeften van het gemeentebestuur van Sint-Gillis. De opdrachtnemer is verplicht om de bewijzen van de traceerbaarheid van het afval dat op de locaties van het gemeentebestuur van Sint-Gillis wordt opgehaald, gedurende minimaal 5 jaar te bewaren. Dit zodat we ze bij een controle kunnen voorleggen. We moeten de jaarlijkse hoeveelheid en de verwerking ervan kunnen aantonen.
Interne Kennung: 2025_ORDI_148_COLLECTE_DÉCHETS_SITES_COMMUNAUX_1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van zakken voor de inzameling van afval
Beschreibung: Levering van zakken voor afvalinzameling.
Interne Kennung: 2025_ORDI_148_COLLECTE_DÉCHETS_SITES_COMMUNAUX_2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen