2. Verfahren
Verfahren
Titel: Különféle mozgóképipari filmnyersanyagok
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. mint ajánlatkérő részére a Mozgóképalkotások analóg előállításához, kép- és hangfelvételek megmunkáláshoz, valamint kapcsolódó labortechnikai háttérmunkálatokhoz szükséges különféle mozgóképipari filmnyersanyagok beszerzése adásvételi keretszerződés keretében.
Interne Kennung: EKR001557842026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32354000 Filmprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés keretében az alábbi filmnyersanyagok szállítása nettó 218.581 EUR keretösszegben. Megnevezés - tervezett beszerzési mennyiség (tekercs db) 1. Fekete-fehér finom szemcsés dubnegatív anyagok beszerzése 35 mm-es fekete-fehér dubnegatív fine grain - 17 2. Fekete-fehér hang felvételi negativ nyersanyagok beszerzése 35 mm-es fekete-fehér hangnegatív - 47 3. Fekete-fehér finom szemcsés pozitív nyersanyagok beszerzése 35 mm-es fekete-fehér pozitív fine grain - 26 4. Színes intermediate anyagok beszerzése digitális kép levilágításhoz 35 mm-es színes intermediate film - 30 5. Színes pozitív nyersanyagok beszerzése 35 mm-es színes pozitív film - 48 6. Fekete-fehér normál felvételi negativ nyersanyagok beszerzése 35 mm-es fekete-fehér képnegatív - 30 7. Színes normál felvételi negativ nyersanyagok beszerzése 35 mm-es színes képnegatív - 15 8. Fekete-fehér keskeny felvételi negativ nyersanyagok beszerzése 16 mm-es fekete-fehér képnegatív - 10 9. Színes keskeny felvételi negativ nyersanyagok beszerzése 16 mm-es színes képnegatív - 10 10. Színes normál negatív hívás ellenőrző anyagok beszerzése 35 mm-es színes filmanyag - 10 11. Színes normál pozitív hívás ellenőrző anyagok beszerzése 35 mm-es színes filmanyag - 10 12. Színes keskeny negatív hívás ellenőrző anyagok beszerzése 16 mm-es színes filmanyag - 10 A fenti db szám mennyiségek kizárólag becsült mennyiségek, tájékoztató jelleggel kerülnek rögzítésre. A filmanyagok műszaki-funkcionális szempontból szorosan kapcsolódnak a filmkidolgozáshoz és/vagy filmes utómunkákhoz szükséges bármely eszközhöz vagy berendezéshez. Az adásvételi keretszerződés keretösszege: nettó 218.581 EUR, melynek 70 %-ára vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget. A szállítandó termékek részletes leírását a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott Műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy a műszaki leírásban, a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő esetleges hivatkozás a szerződés tárgyának komplexitása, illetve a szerződés tárgyát képező építési beruházás tárgyának egyértelmű megjelölése érdekében történt. Ilyen esetben „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni azzal, hogy az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interne Kennung: EKR001557842026/1
Haupteinstufung (cpv): 32354200 Kinofilme