546033-2026 - Ergebnis
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Dostawa środków cieniujących oraz akcesoriów do podawania środków kontrastowych dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków cieniujących oraz akcesoriów do podawania środków kontrastowych dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
BeschreibungDostawa środków cieniujących oraz akcesoriów do podawania środków kontrastowych dla pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, przedmiot zamówienia podzielony został na 10 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung365604-2026
Interne KennungWSM/DZP/381-5689/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 6 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Spectris Solaris
BeschreibungPAKIET 6 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Spectris Solaris
Interne KennungPAKIET 6 – Wkłady do posiadanego przez zamawiającego wstrzykiwacza Medrad Spectris Solaris