See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dringende aankoop Pénurie Azactam
Beschreibung: Pénurie Azactam wordt in de klinische praktijk voornamelijk ingezet voor de behandeling van infecties veroorzaakt door multiresistente kiemen, in het bijzonder metallo-β-lactamase (MBL)-producerende organismen, waarvoor geen volwaardige therapeutische alternatieven beschikbaar zijn. Het betreft ernstige infecties met een potentieel fataal verloop wanneer geen adequate behandeling voorhanden is.
Interne Kennung: DGPR/DA/2026_001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DGPR/DA/2026_001 - 1
Interne Kennung: 1