2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Brzuze i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całej masy stałych odpadów komunalnych, przez okres 24 miesięcy z terenu Gminy Brzuze. Zakres zamówienia dotyczy nieruchomości zamieszkałych, przystanków autobusowych, placów zabaw, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, zarówno zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny w szczególności: papier, tworzywa sztuczne, szkło, bioodpady oraz popiół. Odbioru i zagospodarowania odpadów dostarczanych przez właścicieli nieruchomości do Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK). Przeprowadzenia edukacji ekologicznej, polegającej na poprowadzeniu jednego krótkiego wykładu na temat nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, przygotowaniu i dystrybucji ulotek informacyjnych dotyczących nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Akcja może zostać przeprowadzona w szkołach, na pikniku lub na dożynkach gminnych. Zakres i terminy zostaną ustalone z Zamawiającym.
Vorherige Bekanntmachung: 417798-2025
Interne Kennung: RRG.271.01UE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całej masy stałych odpadów komunalnych, przez okres 24 miesięcy z terenu Gminy Brzuze. Zakres zamówienia dotyczy nieruchomości zamieszkałych, przystanków autobusowych, placów zabaw, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, zarówno zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny w szczególności: papier, tworzywa sztuczne, szkło, bioodpady oraz popiół. Odbioru i zagospodarowania odpadów dostarczanych przez właścicieli nieruchomości do Punktu Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK). Przeprowadzenia edukacji ekologicznej, polegającej na poprowadzeniu jednego krótkiego wykładu na temat nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, przygotowaniu i dystrybucji ulotek informacyjnych dotyczących nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Akcja może zostać przeprowadzona w szkołach, na pikniku lub na dożynkach gminnych. Zakres i terminy zostaną ustalone z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje : 1) zbieranie i transport oraz zagospodarowanie w Instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Brzuze, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brzuze, 2) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady niesegregowane, pojemniki na popioły z palenisk domowych i selektywne oraz wyposażenie nieruchomości w worki na odpady selektywnie zbierane (metale i tworzywa sztuczne oraz papier) według poszczególnych frakcji dla właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Brzuze. Wydzierżawienie pojemników będzie obejmowało cały okres wykonywania zamówienia, 3) prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4) zagospodarowanie odpadów z zachowaniem wskaźników odzysku lub unieszkodliwiania zebranych odpadów komunalnych, zgodnie z ustawą o odpadach oraz ustawy ucpg w zakresie odebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Brzuze, 5) przekazywanie zgodnie z art. 9ea ustawa ucpg oraz zagospodarowanie odebranych z PSZOK selektywnie zebranych odpadów komunalnych w instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 20 ust. 2 ustawy o odpadach, 6) wydzierżawienie i wyposażenie na cały okres realizacji zamówienia PSZOK w pojemniki służące do gromadzenia odpadów komunalnych selektywnie zbierane według poszczególnych frakcji. Ilości odpadów do odbioru, transportu i zagospodarowania : - zmieszany odpady komunalne – 1500,00 Mg - segregowane odpady komunalne – 817,39 Mg