2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Organizacja i realizacja dwudniowych szkoleń stacjonarnych (2 części)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja dwudniowych szkoleń stacjonarnych (2 części). Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pt.: „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-41/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia art. 138 ust.2 pkt. 2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne - planowanie i zarządzanie usługami”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne - planowanie i zarządzanie usługami”.
Interne Kennung: Część 1 - Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne - planowanie i zarządzanie usługami”.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Organizacja i realizacja 3 edycji dwudniowych szkoleń stacjonarnych pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem - trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja 3 edycji dwudniowych szkoleń stacjonarnych pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem - trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym”.
Interne Kennung: Część 2 - Organizacja i realizacja 3 edycji dwudniowych szkoleń stacjonarnych pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem - trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym”.