See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava medicinskega potrošnega materiala
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava medicinskega potrošnega materiala. Naročnik je objavil postopek vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju DNS). Javno naročilo se vodi ob upoštevanju pravil omejenega postopka v skladu z 41. členom ZJN-3, razen pravil glede dolžine roka za prejem prijav za sodelovanje in roka za prejem ponudb ter drugih pravil, kot so opredeljena v 49. členu ZJN-3, ki ureja DNS in predmetnih splošnih pogojev izvajanja dinamičnega nabavnega sistema.
Interne Kennung: JN-45896
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklop 0001: Mrežaste hlačke za pritrditev predlog
Beschreibung: Mrežaste hlačke za pritrditev predlog
Interne Kennung: 524813
Los: LOT-0002
Titel: Sklop 0002: Moške vložne predloge
Beschreibung: Moške vložne predloge
Interne Kennung: 524815
Los: LOT-0003
Titel: Sklop 0003: Ženske vložne predloge
Beschreibung: Ženske vložne predloge
Interne Kennung: 524816
Los: LOT-0004
Titel: Sklop 0004: Visoko vpojna podloga za zaščito ležišča-extra močna
Beschreibung: Visoko vpojna podloga za zaščito ležišča-extra močna
Interne Kennung: 524817
Los: LOT-0005
Titel: Sklop 0005: Hlačne plenice za nedonošenčke
Beschreibung: Hlačne plenice za nedonošenčke
Interne Kennung: 524818
Los: LOT-0006
Titel: Sklop 0006: Hlačne plenice za otroke 6-10 KG
Beschreibung: Hlačne plenice za otroke 6-10 KG
Interne Kennung: 524819